Cycki czy kasa?

Kolega zapodał mi dzisiaj filmik.

Jego celem jest oczywiście pokazanie, że laski lecą na kasę.

Wysnułam tezę, że gdyby do faceta podjechały kolejno dwie kobiety tym samym – obojętnie jakim – autem i jedna z nich była ładna, miała długie, lśniące włosy, jeszcze dłuższe nogi, cudne cycki i jędrny tyłek odziany w jakiś fajny ciuch, a druga była oślinionym pasztetem w poplamionym dresie i z tłustymi włosami, to oczywistym jest z kim wybrałby  się na przejażdżkę.

Więc mężczyzn przyciąga uroda, a kobiety lgnął do pieniędzy. Jednak gdyby głębiej się nad tym zastanowić… Co jest cenniejszą wartością?

Ponoć nie szata zdobi człowieka i warto być pięknym przede wszystkim wewnątrz, ale nie oszukujmy się, wygląd ma znaczenie. Postrzeganie nas przez resztę społeczeństwa jako atrakcyjną osobę jest zawsze sporym plusem. To coś, co przyciąga. A facet wsiądzie do auta takiej kobiety, bo powiedzmy sobie szczerze, liczy na to że zaliczy gorąca laskę. Kobiety są ładne gdy są zadbane, gdy poświęcają trochę uwagi swojemu wyglądowi. Gdy ćwiczą i uważają na to co jedzą albo po prostu mają dobry metabolizm. A przede wszystkim gdy trafił im się dobry shake DNA rodziców, którego efektem jest ładna buzia.

Kasa. Niestety nie pojawia się z nikąd. Nie rośnie na drzewach, nie znajdzie się jej w kapuście, nie przyniesie jej bocian. Żeby wygrać trzeba grać. Laski leciały na tych facetów bo mieli fajne auta. Drogie auta. Żeby za nie zapłacić musieli wyłożyć niezłą kasę. Pieniądze to wysokie miejsce w hierarchii społecznej, szacunek, zazdrość i prestiż. Jeżeli facet zarabia taką sarę, to musi być przedsiębiorczy. Albo kumaty. Albo ma szczęście w życiu. Albo dzianą rodzinę i znajomości.

Facet jedzie z laską autem bo jest ładna, z czego wynika, że jest ładna i ładna, i potem będzie ładna i miło będzie się na nią patrzeć, zwłaszcza podczas seksu. Jeśli się ładnie będzie starzeć, to czeka go tysiące stosunków z atrakcyjnym człowiekiem. Nie ma sensu lecieć na brzydkie laski bo są brzydkie, a na otyłe bo brzydkie, a na dodatek mają złe nawyki żywieniowe.

Laska jedzie z takim facetem, bo ma takie auto, z czego wynika, że jest bogaty, że ma dobrą pozycję społeczną, będzie w stanie ją utrzymać, a także zapewnić dostatnią przyszłość nie tylko jej, ale także ich dzieciom. Nawet jeżeli to nie on jest taki świetny, bo ktoś mu pomógł w zapełnieniu jego portfela, to i tak ma to wsparcie i znajomości. Nie ma sensu lecieć na nieroba bez pracy i planów na przyszłość.

Nienawidzę, gdy faceci stwierdzają, że laski lecą na kasę. Bo jeżeli one lecą na pieniądze, to wy na cycki. A z dwojga złego rozsądniej lecieć na to pierwsze. Poza tym gdy gościu narzeka, że babka rzuciła go, bo nie miał wystarczającej ilości bilonu, to od razu podejrzewam, że może nie chodziło o zawartość portfela, tylko o to, że nie potrafił się zorganizować, znaleźć dobrej pracy (lub pracy w ogóle), przestać rozwalać kasę na prawo i lewo, zacząć myśleć o przyszłości itp. Bo najprościej jest się pożalić, że chodziło o debet na koncie, a nie siano w głowie. Poza tym, jak bierzesz sobie pierwszego lepszego pustaka, bo miał fajne cycki, to nie oczekuj, że kasa nie będzie miała dla niej znaczenia, bo ona sama w życiu niewiele osiągnie.

To tak prowokacyjnie na niedzielę ;)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s